Bára Mólová

Bára je mladá talentovaná tanečnice působíce v Praze. Věnuje se hlavně stylům American Tribal Style (ATS) , Tribal Fusion a také formátu Suhaily a Jamily Salimpour. Zaujme především svou muzikalitou, estetickým cítěním a citem pro detail. Zakládá si na propracované technice a radost z tance předává svému publiku i svým studentkám.

Bára se tanci začala věnovat již v dětství a to v taneční skupině Ritmo Rychvald zaměřující se hlavně na show dance, disco dance a scénický tanec. Zde, pod vedením lektorky Kateřiny Matušínské, působila do svých 15 let.

Po příchodu na vysokou školu objevila taneční styl tribal fusion a ihned si jej oblíbila. Nejprve začala navštěvovat pravidelné kurzy u lektorky Karolíny Kalašové. Později navíc i kurzy Martiny Viewegové, kde se také poprvé setkala s improvizačním tribal stylem a získala základy ATS (American Tribal Style).

V roce 2014 absolvovala intenzivní 20h kurz ATS® se dvěma členkami FCBD® (FatChanceBellyDance®) – Wendy Allen a Anitou Lalwani. Od té doby se ve stylu ATS® pravidelně vzdělává na intenzivních víkendových seminářích u české certifikované lektorky Afsany a také na workshopech se zahraničními lektory. U Afsany absolvovala také soukromé hodiny zaměřené právě na výuku ATS®.

Byla u založení pražské taneční skupiny Isizwana zaměřující se na American Tribal Style a od počátku se také podílí na jejím vedení. Ačkoliv se jedná o poměrně mladou skupinu, čítá dnes již 11 tanečnic a jednoho tanečníka.

V roce 2015 získala rekvalifikaci Lektor Tance s akreditací MŠMT. A na jaře 2016 dokončila s uznáním fázi I: Initiation programu 8 Elements™ známé tribalové tanečnice Rachel Brice. V srpnu 2016 se Bára zúčastila dalšího intenzivního kurzu ATS® (35h) se členkami FCBD® (Kae Montgomery a Kristine Adams). V listopadu 2016 získala certifikát Jamila Salimpour Level 1 a v dubnu 2017 k němu přidala i certifikát Suhaila Salimpour Level 1. Od ledna 2018 jsem také certifikovanou lektorkou American Tribal Style® BellyDance.

Bára se v oblasti belly dance a jeho nejrůznějších stylizací i nadále vzdělává a pravidelně vystupuje jak na českých, tak i na zahraničních událostech. Za kvalitním vzděláním se ráda vydává do zahraničí a v současné době se připravuje na testování pro Level 2 Suhaila Salimpour Belly Dance Format.

Ve svých hodinách klade Bára důraz jak na správné a precizní provedení prvků, tak i na práci s hudbou a rozvoj Vaší taneční osobnosti, neboť to vše je nedílnou součástí každého tanečního vystoupení. Díky svému hudebnímu vzdělání má výborný cit pro rytmus a interpretaci hudby, který se snaží předávat dále svým studentkám. Vedle svých znalostí a zkušeností je jejím cílem předávat také radost z tance a motivaci pro Váš budoucí růst.

Reklamy